"Jestem z nią złączony więzami, których nawet Bóg nie może zerwać. Kiedy pewnego dnia poczuje na policzku delikatny podmuch, to będzie mój oddech. A gdy w nocy chłodny wiatr wzburzy jej włosy, to będzie przechodził obok mój cień"- I tom trylogii 'Lewa Ręka Boga'
Miłość- to uczucie piękne, niesamowite. Nikt nie potrafi tego uczucia precyzyjnie opisać. Lecz to uczucie jest związane z masą problemów. Czy warte jest poświęcenia? Czy warto cierpieć? Miłość (prawdziwa) do drugiego człowieka jest warta wszystkich pieniędzy świata. Ale czy warta jest smutku, tęsknoty?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz