Przechodzi koło mnie jak bym była powietrzem. Teraz nawet na mnie nie patrzy. Chyba już zapomniał. Ale ja nie... Nie umiem, tak po prostu nie potrafię zapomnieć chwil spędzonych z nim. A może nie chcę. Może właśnie dlatego tak je często wspominam by mi nie uciekły, nie zginęły. Ciężko jest żyć z rozdartym sercem. To już prawie rok. Rok temu rozmawialiśmy ostatni raz. Rok temu ostatni raz Go przytuliłam. Rok temu ostatni raz go pokochałam...
