piątek, 27 marca 2015

Chwile, które trudno wymazać.

Przechodzi koło mnie jak bym była powietrzem. Teraz nawet na mnie nie patrzy. Chyba już zapomniał. Ale ja nie... Nie umiem, tak po prostu nie potrafię zapomnieć chwil spędzonych z nim. A może nie chcę. Może właśnie dlatego tak je często wspominam by mi nie uciekły, nie zginęły. Ciężko jest żyć z rozdartym sercem. To już prawie rok. Rok temu rozmawialiśmy ostatni raz. Rok temu ostatni raz Go przytuliłam. Rok temu ostatni raz go pokochałam...