To ja. "Ja" czyli kto? Ktoś kto chce pomóc, wyżalić się, zrozumieć.
środa, 17 września 2014
Czy się zmieniamy?
Pamiętam czasu, w których byłam inna niż teraz jestem. Zmieniłam się przez kilka lat. Wpłynęły na to sytuacje, problemy, ludzie. Sądzę, że każdy się zmienia na lepsze lub na gorsze. W każdym wypadku coś w nas zanika, a coś się nowego budzi. Po 2 miesiącach spędzonych z ludźmi, których prawie nie znałam zauważyłam, że moje zachowanie jest inne. Stałam się poważniejsza. Lecz nadal jestem tą samą Habi co dawniej. Razem z pójściem do szkoły nie umknęło mi to, że moi znajomi również się zmienili. Czułam jakby byli to inni ludzie. Ale wiedziałam, że gdzieś tam kryje się ta sama osoba, z którą spędziłam wiele pięknych chwil. Presja ludzi, która jest na nas wywierana jest silna, ale to MY powinniśmy kształtować nasz charakter.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz